Toronydaru javító (karbantartó)

A munka rövid leírása:

A TSM Hungary Kft. a Paks II. atomerőmű építéséhez kapcsolódó komplex munkákat és szolgáltatásokat végez Magyarországon. Ehhez keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező, vállalásaink iránt elkötelezett munkatársakat. Cégünk paksi székhelyű.

Elvárások:

elismert szakmai képzettséget tanúsító bizonyítvány min. 5 év munkatapasztalat

A munka bővebb kifejtése:

Munkavégzés helye: Magyarország, Paks, Ipari park

Feladatok:
- toronydaru és egyéb berendezések ellenőrzése, karbantartása és javítása

Elvárások:
- elismert szakmai képzettséget tanúsító bizonyítvány
- min. 5 év munkatapasztalat

Előnyt jelent:
- orosz vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- versenyképes, stabil és jogtisztán bejelentett jövedelem (napi 10 órában jogtisztán bejelentve)
- munkavégzéshez szükséges felszerelés
- munkaruházat, védőfelszerelések
- hosszútávú, folyamatos munkavégzés
- szabad hétvége
- ebéd a helyszínen
- vidéki munkatársak számára szállás (amennyiben Pakstól legalább 60 km-re laknak)
- céges busz (a szállástól a munkahelyig)

Kérjük, hogy csatolva küldje meg magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát a v.mikecz@titan2.ru címre.

Kereseti lehetőség:

Megbeszélés szerint

Hirdető neve:

TSM Hungary Kft.

Munkavégzés helye:

Paks

Közzététel:

2024-10-04