Péket keresünk Ausztriába

A munka rövid leírása:

Tapasztalattal rendelkező szakmunkás péket keresünk német nyelvtudással Munkavégzés helye: Michaelnbach

Elvárások:

munkakörnek megfelelő német nyelvtudás pék végzettség/és tapasztalat

A munka bővebb kifejtése:

Feladat:
* Különböző típusú vegyes rozskenyerek készítése
*Jelenlegi termékválasztékunk: zsemle, kézi sós rúd, fokhagymás rúd,teljes kiőrlésű péksütemény

Amit kínálunk:

  • osztrák bejelentés, hosszútávú munkalehetőség
  • heti 5 nap munkaidő K-Sz.ig, főként éjszakai műszak hajnal 2-től kezdés
  • szállás biztosított: 1 ágyas szoba, fürdővel/250 €/pro Monat
  • családias légkör
  • kv szerinti bérezés pótlékokkal együtt nettó: 2500-3000 €
  • ingyenes reggeli és kedvezmények péksüteményekre

Elvárás:

* munkakörnek megfelelő német nyelvtudás
* pék végzettség/és tapasztalat

Kereseti lehetőség:

N° 2500-3000 €/pro Monat

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2024-10-16

Telefon:

0630/436-6161