Hegesztőt, Szerkezetlakatost és Segédmunkást keressünk Solymárra

Az Infinity Média Kft. Hegesztőt, Szerkezetlakatost és Segédmunkást keres Solymárra!  Hosszútávú munkavégzés, biztos fizetés, kulturált munkakörnyezet!

Elvárások:

Szakmunkás végzettség (Hegesztő és Szerkezetlakatos esetén) Precizitás Megbízhatóság Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben szívesen dolgoznál egy átlátható rendszerben működő profi csapatban jelentkezz hozzánk! Munkádért cserébe abszolút versenyképes fizetést biztosítunk egy válságálló iparágban!

Nyitott pozíciók:

- Segédmunka
- Szakmunka
- Lakatos, Géplakatos,

Főbb feladatok, munkák:
- Lakatos és hegesztési munkák elvégzése
- Összeszerelés
- Egyéb fémmegmunkálással kapcsolatos munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Szakmunkás végzettség (Hegesztő és Szerkezetlakatos esetén)
* Precizitás
* Megbízhatóság
* Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

* Határozatlan idejű munkaviszony
* Bruttó 780.000 Ft/hó, évvégi és évközi prémium!!!
* Egy műszakos munkarend
* Munkába járás támogatása
* Tiszta, modern munkakörnyezet
* Szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Solymár, Rönk utca

Jelentkezés: +36 20/9346852 Töreky Zsolt cég.tul.

Kereseti lehetőség:

bruttó 780.000.- / HÓ

Hirdető neve:

Infinity Média Kft.

Munkavégzés helye:

Solymár

Közzététel:

2024-10-08

Telefon:

06 20/9346852