Alu-hegesztőt keresünk Ausztriába ingázással (Margarethen am Moos)

Alu-hegesztőt keresünk nyelvtudással Margarethen am Moos-ba egyedi alkatrészek hegesztésére

Elvárások:

Német nyelvtudás Aluhegesztésben szereztt tapasztalat (AWI) rajzolvasás

A munka bővebb kifejtése:

Feladatok:

-Megrendelések szerint egyedi alkatrészek alumínium hegesztése önállóan és csapatban is
-AWI hegesztés
-Minőségellenőrzés, mérési feladatok

Szükséges:

-Német nyelvtudás a munkához (rajzolvasás, megértetés szintje a kollégákkal, vezetőséggel)
-Aluhegesztésben szerzett tapasztalat ( AWI)
-Rajzolvasás
-Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit a cég nyújt:

-Teljes osztrák bejelentés a KV szerint
-Kezdő bérezés Br.: 2800-3000€ + 13.14. havi bérezés
-Nagyon szuper és modern munkahelyi környezet
-Folyamatos, hosszútávú munka teljes bejelentéssel.

Jelentkezni fényképes német nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, illetve telefonon lehetséges:
bewerbung@jomelo.hu
0630/092-1848

Kereseti lehetőség:

Br. 2800-3000 € kezdő

Hirdető neve:

Jó meló Kft.

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2024-10-07