Telefonos értékesítő

A munka rövid leírása:

Folyamatosan keresünk olyan vállalkozó szellemű, ambíciózus embereket csapatunkba, akik számára fontos a megjelenés és az igényes munkakörnyezet.

Elvárások:

A munka bővebb kifejtése:

‼️NYÍREGYHÁZI és DEBRECENI üzletünkbe

Értékesítő munkatársat keresünk.‼️????

Főbb feladatok:

☎️ Ügyfélkör bővítése, új ügyfelek szerzése

????️Termékek értékesítése és promóciója

???? Ügyfél portfólió kezelése és fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

????Elegáns, igényes megjelenés

????️Kommunikációs, tárgyalási és kapcsolattartási képességek

????Felhasználói szintű MS Office ismeret

✅ Pozitív hozzáállás

❗️Az állás betöltéséhez előnyt jelent értékesítésben szerzett korábbi tapasztalat, de nem feltétel!❗️

Amit kínálunk:

A kiválasztott pozíció az értékesítői szektorban nagyon sok lehetőséget nyújt a munkavállalónak. Elsődleges

előnye, hogy lehetőséget biztosít az egyéni teljesítmény maximalizálására és magasabb jövedelem elérésére

a bevezetett jutalmazási és oktatási rendszer által. Számos szakmai fejlődési lehetőséget is kínálunk az

átfogó termék- és értékesítési tréningeknek, valamint folyamatos mentorálásnak és támogatásnak

köszönhetően. Stabil munkahely, előrelépési lehetőségek és akár nemzetközi tapasztalatok szerzése.

Csatlakozz dinamikus, eredményorientált csapatunkhoz, és érd el céljaidat!

FÉNYKÉPES önéletrajzodat küldd el kérlek az alábbi E-MAIL címre:

office.nyiregyhaza@gmail.com

Kereseti lehetőség:

Nem szeretném megadni

Hirdető neve:

Minczér Máté

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Közzététel:

2024-05-01

Nem megadott információ

Telefon:

06304291408