Minőség ellenőröket keresünk Sopronba

A munka rövid leírása:

Minőségellenőr munkatársakat keresünk 3 műszakos munkavégzésre Sopronba.

Elvárások:

Befejezett szakmunkásképző, vagy szakközépiskolai tanulmányok 3 műszakos munkarend vállalása Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre Megbízhatóság Terhelhetőség

A munka bővebb kifejtése:

Feladatok:
*A vevői követelmények és a vevői megelégedettség teljesülésének biztosítása
*Reklamációkezelés (vevői, beszállítói, belső)
*Idegenáru-, gyártásközi- és végellenőrzés
*Gyártásindítás engedélyezése és nyilvántartása
*Bemintázási dokumentációk elkészítése a vevői igények alapján
*Tanúsított integrált irányítási rendszer működtetése
*Fejlesztési javaslatok előterjesztése
*Minőségirányítási és környezetvédelmi információk feldolgozása, előterjesztése
*Mérőeszközök kezelése, mérések elvégzése

Amit kínálunk:
- Cafeteria csomag már próbaidő alatt is
- Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Bruttó bér: 450 000 ft. + műszakpótlék + 15000 ft Cafeteria

 Érdeklődni a 0630/436-6161-es telefonszámon, illetve a jelentkezéseket önéletrajz küldésével az info@jomelo.hu e-mail címre várjuk.

Kereseti lehetőség:

Br. 450 000 ft. + műszakpótlék + 15000 ft Cafeteria

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Sopron

Közzététel:

2024-04-04

Telefon:

0630/436-6161