Mezőgazdasági vállalkozáshoz keresünk raktáros munkatársat

Mezőgazdasági családi vállalkozásunkhoz keresünk raktáros munkatársat Alsó-Ausztiába Munkavégzés helye: 3443 Sieghartskirchen Bécstől 50 km-re található

Elvárások:

önálló munka végzés műszaki érdeklődés, beállítottság megbízhatóság rugalmas munkaidőbeosztás targoncás jogosítvány megléte

A munka bővebb kifejtése:

Rólunk:
A gabonát és olajos magvakat közvetlenül a gazdálkodóktól gyűjtjük, tároljuk és értékesítjük, és szállítjuk az állati takarmány- és élelmiszeriparnak.
Feladataink közé tartozik: Búza és takarmánygabona őrlése | Kukorica | Árpa | Rozs | Cirok | zójabab | Repcemag és napraforgómag

Feladatok:
- bejövő és kimenő áruk kezelése
- targoncák kezelése
- raktári munka, vetőmag előkészítés és keverés
- egyéb feladatok: terménytár tisztán tartása, esetleges kártevők írtása

Előny:
- mezőgazdaságban szerzett ismeretek, tapasztalat előny jelent

Amit kínálunk:
- hosszú távú osztrák bejelentés (osztrák szerződés-13,14 havi juttatás)
- KV szerinti kezdő bérezés bruttó 2.055,00 euró
- Igény esetén szállás biztosított

Érdeklődni a 0630/436-6161-es telefonszámon tud hétköznaponként 8-4-ig illetve német nyelvű fényképes önéletrajzát a bewerbung@jomelo.hu e-mail címre várjuk.

Kereseti lehetőség:

Br. 2.055,00 Euro

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2024-04-24

Telefon:

0630/436-6161