Mérőtechnikus, Sopron

Fröccsüzemhez keresünk mérőtechnikust. Munkavégzés helye: Sopron 1 műszak: 8-16 óráig

Elvárások:

Műszaki, minimum középfokú végzettség 5 év tapasztalat, hasonló területen 3D mérőgép kezelési ismerete

A munka bővebb kifejtése:

 Főbb feladatok, munkák:
* Mérési feladatok belső és külső megrendelések alapján történő elvégzése, dokumentálása
* Mérő és ellenőrző eszközök leltározása, nyilvántartása, központi tárolása
* Munkahelyének rendben tartása, tiszta, rendezett, áttekinthető legyen
* Mérőeszközök belső és külső kalibrálásának megszervezése, végrehajtása, felügyelete.
* Pontos, precíz műszaki rajz olvasás
* Minőségügyi dokumentumok és mérési jegyzőkönyvek készítése
* Vonatkozó munkautasítások

Elvárások:

  • Műszaki, minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelv alapszintű használata
  • 3D mérőgép kezelési ismerete
  • Tiszta, pontos, precíz munkavégzés
  • 5 év tapasztalat, hasonló területen
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Cafeteria csomag már próbaidő alatt is
- Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Határozatlan idejű munkaszerződés

NINCS SZÁLLÁS!

Érdeklődni a 0630/436-6161-es telefonszámon, illetve a jelentkezéseket önéletrajz küldésével az info@jomelo.hu e-mail címre várjuk.

Kereseti lehetőség:

bruttó 600.000. Ft

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Sopron

Közzététel:

2024-04-12

Telefon:

0630/436-6161