Gépbeállító - műanyag fröccsöntési területre

A munka rövid leírása:

Legfontosabb: önállóan el tudja végezni a szerszám felrakást és levételt

Elvárások:

Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete Legalább 2-3 év gépbeállítói szakmai tapasztalat fröccsöntési területen Precizitás, csapatmunka Folyamatos műszakos munkarend vállalása

A munka bővebb kifejtése:

FELADATOK:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése

  • Műanyag fröccsöntő gépek gyártástechnológia szerinti beállítása

  • Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása

  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben

(Legfontosabb: önállóan el tudja végezni a szerszám felrakást és levételt)

MUNKAREND:

Folyamatos műszak: 4+4, azaz 4 nap 12 óra munkavégzés (2 nap délelőtt, 2 nap délután) + 4 nap pihenő

 Amit biztosítunk:

  • Magas kereseti lehetőség

  • Teljesítmény bónusz

  • Jelenléti bónusz

  • Műszakpótlék: 18 órától 30%

  • Hűségbónusz: a munkaviszony 2. évétől

  • MUNKÁBA JÁRÁS: Győrből, illetve Hédervárról céges busszal tudnak közlekedni.
    Más település esetében: a munkába járás költségtérítése 26Ft/km, mely adómentes

  • Albérlet támogatásra van lehetőség - (br. 35 000 Ft, havonta) vagy

  • Ingyenes munkásszálló Győrben

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@jomelo.hu email címen lehet vagy érdeklődni a 0630/418-9041-es telefonszámon.

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Győr

Közzététel:

2024-03-20

Telefon:

0630/418-9041