Elektromos karbantartót keresünk Ausztriába

A munka rövid leírása:

Villanyeszerelőt, Elektromos karbantartót keresünk Ausztriába, Tirolba

Elvárások:

Villanyszerelő, épületvillamossági vagy hasonló végzettség és tapasztalat Alap német nyelvtudás (A2) Önálló munkavégzés

A munka bővebb kifejtése:

Feladatkörök:

-Stabil áramellátás biztosítása az üzem területén (Épületvillamosság)
-Elektromos gépek, üzemi berendezések karbantartása, javítása, beállítása
-E-telepítési feladatok
-Kapcsolószekrények bekötése

Elvárások:

- Villanyszerelő, épületvillamossági, elektronikai végzettség és több éves tapasztalat
- Alap német nyelvtudás (A2)
- Megbízhatóság, önálló munkavégzés
-Terhelhetőség

Amit a cég nyújt:
- Stabil osztrák cégnél közvetlen bejelentés, hosszútávú munkalehetőség
- Kezdő alap fizetés Br. 2863€-tól, megbeszélés alapján többletfizetés lehetséges
-Teljesítményarányosan plusz fizetés, ill. 13.14. havi bérezés
-Rugalmas munkaidő
-Rengeteg továbbképzési, fejlődési lehetőség
-Motivált csapat
-Munkahelyi Kantin, ebédlő
-Fittnesstudio
-Kerékpárbérlés
-Gyermekfelügyelet 07:00-16:00-ig

Érdeklődni az itt megadott telefonszámon, vagy e-mailben fényképes, német nyelvű önéletrajzzal:
0630/092-1848
bewerbung@jomelo.hu

Kereseti lehetőség:

Br. 2863€-tól

Hirdető neve:

Jó meló Kft.

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2024-03-18