Operátor

Operátor

Jó Meló Kft.

keres Operátor munkakörbe,
Pest területén,
Bicske településen munkavállalókat

Bővebb információ:

OPERÁTORI ÁLLÁSLEHETŐSÉG Csatlakozz Te is elektronikai gyártó partnerünk csapatához Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok Tesztelés és minőség-ellenőrzés Termékek regisztrációja számítógépes rendszerben

Elvárások:
Precíz, felelősségteljes munkavégzés Monotonitás tűrés Alapfokú számítógépes ismeretek Legalább 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:
3 műszakos munkarend, napi 8 órás munkavégzés Cafeteria Műszakpótlékok Havi bónusz Bejárás támogatás és céges busz Céges konditerem Ingyenes személyi edzések és gyógytorna Iskolakezdési támogatás Közösségi és családi programok Kedvezményes Gyémánt Fürdő belépő Egészségügyi szűrések Gyümölcs napok Jubileumi jutalmak (30.000 Ft – 500.000 Ft)

Szükséges legmagasabb végzettség:
Alapfokú végzettség

Szükséges tapasztalat:
Pályakezdő

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidős