CNC Gépkezelő

MET-NA Kft.

keres CNC Gépkezelő munkakörbe,
Győr-Moson-Sopron területén,
Veszkény településen munkavállalókat

Bővebb információ:
A dinamikusan fejlődő, gépipari alkatrészeket gyártó veszkényi MET-NA Kft. a megnövekedett vevői igényeinek kielégítése érdekében munkatársakat keres az alábbi pozícióra: CNC Gépkezelő. Feladatai: Gépipari alkatrészek forgácsolása, alapmérések kézi mérőeszközzel, ellenőrzési tervek töltése, dokumentum kezelése.

Elvárások:
Szakirányú végzettség 3 műszakos munkarend vállalása. Előny: Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, havi cafetéria rendszer, 30% műszakpótlék, túlóra lehetőség, 13. havi fizetés, munkába járás költségének térítése, igény esetén szállás, albérlet biztosítása, alapbér 50%-ig nyaralási pénz. Egyéb juttatások: munkatársak ajánlásáért juttatás, dolgozói ötletek jutalmazása, munkaruha, hűségidő után járó jutalom, iskolakezdési támogatás, egyéni jutalmazások (JIDOKA, célprémium, hónap dolgozója)

Szükséges legmagasabb végzettség:
Szakmunkás/Szakiskola

Szükséges tapasztalat:
1-2 Év tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidős