Öntödei dolgozó

Jó Meló Kft.

keres Öntödei dolgozó munkakörbe,
Győr-Moson-Sopron területén,
Győr településen munkavállalókat

Bővebb információ:

Győri öntödei partnercégünk részére keresünk új munkavállalókat folyamatosan 12 órás műszakban vagy 8 órás műszakban Olvasztó üzem munka jellege: szakértelmet igénylő, könnyebb fizikai munka 12 órás munkarend. Magkészítő és formázó üzem: szakértelmet igénylő, könnyebb fizikai munka 8 órás munkarend. Tisztító üzem: szakértelmet nem igénylő, nehéz fizikai munka 12 órás munkarend. Fém alkatrészek gyártása nehézipari gépek számára

Elvárások:
Üzemorvosi vizsgálat eredménye. Igazolványok (személyi igazolvány, lakcímkártya, taj kártya, adókártya). Végzettsége(ke)t igazoló bizonyítvány(ok). Előző munkahelyről kapott kilépő dokumentumok. Befejezett általános iskolai végzettség, megbízhatóság. Fémiparban szerzett végzettség vagy gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk:
Kezdő órabér: bruttó 1.500 Ft (teljesítménytől függően emelkedhet). Munkaidőkeret: 1 év. Délutános műszakpótlék: 20%. Éjszakás műszakpótlék: 40%. Cafeteria: bruttó 33.333 Ft . Ösztönző bónusz: max. bruttó 65.000 Ft/negyedév (értékelés alapján) Bejárás támogatás (Győr kivételével): tömegközlekedéssel: 100%, saját gépjárművel: 15 Ft/km. Szállás: igényelhető (ingyenes), előszállásoltatás (akár már a kiválasztás napjától). A szállás és a cég közötti bejárás nem támogatott! 13. havi munkabér: területi teljesítmény alapján

Szükséges legmagasabb végzettség:
Általános iskola

Szükséges tapasztalat:
1-2 Év tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Nem

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidős