Gépkezelő

Gépkezelő

Efficiency Kft.

keres Gépkezelő munkakörbe,
Nógrád területén,
Rétság településen munkavállalókat

Bővebb információ:
Rétsági partnerünkhöz keresünk betanított dolgozókat. Magas kereseti lehetőség. Ingyenes szállás.

Elvárások:
Megbízható józan életmód.

Amit kínálunk:
Magas kereseti lehetőség. Ingyenes szállás. Utazás támogatás. Előleg biztosítása

Szükséges legmagasabb végzettség:
8 általános

Szükséges tapasztalat:
nem szükséges

Szükséges nyelvtudás:
Magas kereseti lehetőség.Ingyenes szállás.Utazás támogatás.Előleg biztosítása

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidős