Műszakvezető

A munka rövid leírása:

Kecskeméti üzembe keresünk műszakvezető munkatársat.

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség Vezetői tapasztalat Felhasználói szintű informatikai ismeretek Jó kommunikációs és problémamegoldó készség Négy műszakos munkarend vállalása

A munka bővebb kifejtése:

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési igazgatóval történő szoros együttműködés.
  • Termelési utasítások betartásának ellenőrzése.
  • Termelés zavartalanságának biztosítása.
  • Termelési adminisztrációs folyamatok elvégzése.
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Munkarend:

4+4 munkarend, ami azt jelenti 4 nap 12 órában reggel 06:00-18:00-ig majd 4 nap szünetet követően 4 nap este 18:00-06:00-ig

Ebbe természetesen bele eshet a hétvége is.

Havi nettó 500.000 Ft

Túlóra lehetőség

Jelenléti bónusz

Egyéb bónusz

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az info@jomelo.hu email címen vagy érdeklődni a 0630/418-9041-es számon.

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Közzététel:

2024-06-05

Telefon:

0630/418-9041