Fizikai betanított munka Szegeden azonnali munkakezdéssel!

A munka rövid leírása:

Elvárások:

Amit kínálunk:

Munkakör jellemzése:

Szegedi székhelyű társaság keres azonnali kezdéssel betanított munkakörbe betonelem gyártó, vasszerelő és öntvénytisztító megbízható munkatársakat hosszútávra. Egy műszakos munkarend, teljes munkaidő, 8 óra.

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Pontos és rendszeres munkavégzés.

  • Utazás 100%-os támogatása Szeged vonzáskörzetében.
  • Ingyenes céges buszjárat Hódmezővásárhely, Tótkomlós, Békéssámson, Makó vonzáskörzetében.
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség.
  • Bruttó 270.000.- Ft havi munkabér + túlóra lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem hívja az alábbi telefonszámot kizárólag munkanapokon 10-16 óra között.

0670/940-0320

Kereseti lehetőség:

Hirdető neve:

Z+F Metál Kft.

Munkavégzés helye:

Szeged

Közzététel:

2022-04-12

Hosszú távú, nem alkalmi munka. Vidékieknek utazás megoldott.