Könyvelőt keresünk rétsági partnerünk részére

A munka rövid leírása:

Elvárások:

Amit kínálunk:

Az álláshoz tartozó elvárások:
-mérlegképes könyvelői végzettség és/vagy felsőfokú szakirányú
 végzettség
-teljes körű könyvelésben legalább 5 év gyakorlat
-magyar számviteli és adózási szabályozás ismerete
-Microsoft Excel, Word magas felhasználói szintű és irodai
 alkalmazások felhasználói szintű ismerete
-önálló munkavégzés, precizitás, szervezőkészség,
 problémamegoldó képesség
-jó problémamegoldó készség, megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:
-Könyvelési feladatok teljeskörű ellátása
-Beérkező- és kimenő számlák formai ellenőrzése és könyvelése,
 tartalmi egyeztetése az Ügyvezetéssel
-Bank- és pénztár könyvelés
-Vegyes tételek könyvelése
-Tárgyi eszközök nyilvántartása
-Időbeli elhatárolások, korrekció készítése
-Negyedéves banki monitoringok elkészítése
-Statisztikák készítése KSH felé
-Analitikus nyilvántartások vezetése
-Számlázási feladatok

Jelentkezni önéletrajz küldésével az info@jomelo.hu email címre vagy érdeklődni a 0630/511-4219-es telefonszámon.

Kereseti lehetőség:

Hirdető neve:

Munkavégzés helye:

Rétság

Közzététel:

2022-05-25