Gumiabroncs szerelő munkatársat keresünk Ausztriába

A munka rövid leírása:

Gumi abroncsjavítás, karbantartási munkák

Elvárások:

A munka bővebb kifejtése:

Munkavégzés helye: Völkermarkt, Salzburg, St. Veit, Graz/Peggau

Feladat: Gumi abroncsjavítás, karbantartási munkák

AMIT ELVÁRUNK ÖNTŐL:

  • műszaki érdeklődés

  • gumiabroncs szerelésben szerzett tapasztalat (személygépkocsik / tehergépkocsik)

  • B kategóriás jogosítvány

  • alap német nyelvtudás

Targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Kezdő bérezés a Kollektív bér szerinti legalább 2.462 Euró (túlfizetési hajlandóság)

  • osztrák hosszútávú bejelentés

  • családias munkakör

  • rugalmas munkaidő

Érdeklődni hétköznap 8-16-ig  a 0630/436-6161-es telefonszámon vagy e-mailben a bewerbung@jomelo.hu e-mail címen.

Kereseti lehetőség:

br. 2.462 Euró

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2023-11-23

Telefon:

0630/436-6161