Csomagszállítókat keresünk Tirolba

A munka rövid leírása:

Csomagszállítókat keresünk alap német nyelvtudással Tirolba

Elvárások:

B-kategóriás jogosítvány Vezetési tapasztalat Alap német nyelvtudás

A munka bővebb kifejtése:

Feltételek:

  • B-kategóriás jogosítvány
  • Vezetési tapasztalat
  • Munkakörhöz megfelelő alap német nyelvtudás

Előnyt jelent futárkodásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix, hosszútávú munkalehetőség egy stabil osztrák cégnél
  • Bérezés Br. 1820€+ nettó 350€ Diät + túlóra (kb. 400€), összesen nettó 2000-2100 €
  • Céges telefon, amit saját részre is használhatsz
  • Céges autóval haza lehet menni
  • Rendezett szállás, aminek havi 400€ a költsége

Jelentkezni fényképes német nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, illetve telefonon lehetséges:
bewerbung@jomelo.hu
0630/092-1848

Kereseti lehetőség:

netto 2000-2100

Hirdető neve:

Jó meló Kft.

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2024-06-03