CO Hegesztő
CO Hegesztő

CO Hegesztő

A munka rövid leírása:

Elvárások:

Co2 minősítés

A munka bővebb kifejtése:

CO2 minősített hegesztőt keresünk Szekszárdra.

Feladatok:

  • hegesztendő anyagok: S235, S355, 25CrMo4, S690QL
  • a deformációk csökkentése végett a hegesztés megkezdése előtt a darabok kitámasztása segédszelvényekkel
  • varratelőírások leolvasása szakrajzról, hegesztőgép beállítása és előkészítése WPS lap alapján
  • a WPS lapnak megfelelő előmelegítés elvégzése hegesztő aparáttal
  • egysoros vagy többsoros varratok készítése, a2-a15-ös mérettartományban.

Próbamunka:

  • vízszintes sarok varrat húzása
  • méretre hegesztés 1 soros varrat
  • 3 soros varrat húzása, méretre hegesztése

2 műszakos munkarend: 5:30-13:50 és 13:30-21:50

Jelenléti bónusz

Cafetéria

Bejárási támogatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével az info@jomelo.hu email címre vagy érdeklődni a 0630/418-9041-es számon.

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Közzététel:

2024-06-05

Telefon:

0630/418-9041