CNC PROGRAMOZÓ / GÉPBEÁLLÍTÓ

A munka rövid leírása:

Több mint 25 éve működő,, hosszú távra visszatekintő állandó partneri körrel és fix rendelésállománnyal rendelkező, a szakmában elismert budapesti forgácsoló cég megbízásából keresünk munkatársat CNC PROGRAMOZÓ / GÉPBEÁLLÍTÓ pozícióba

Elvárások:

A munka bővebb kifejtése:

Több mint 25 éve működő,, hosszú távra visszatekintő állandó partneri körrel és fix rendelésállománnyal rendelkező, a szakmában elismert budapesti forgácsoló cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Több éves programozói gyakorlat HAAS gépeken

CAD program ismerete

Napi szintű kézi programozás valamint CAD használata üzemi környezetben

Szakmai tapasztalat években

5-10 év

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Min 5 éves üzemi gyakorlat

Jó és gyors problémamegoldó készség

Angol nyelv ismerete

Munkatársak irányításában szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

HAAS típusú, Fanuc programnyelvű megmunkáló központokra kézi programírás, szükség esetén CAD program használata

Első munkadarab legyártása és a sorozatgyártás beindítása, valamint meglévő programok behívása, a sorozatgyártás beindítása

Mérőeszközök gyakorlott használata, tűrések ismerete

Amit kínálunk:

Nagy múltú ,nemzetközi piacra gyártó, budapesti, kis és középszériára specializálódott 35 fős forgácsoló üzembe hosszú távra keresünk munkájára igényes munkatársat

Stabil munkahely, anyagi és erkölcsi megbecsülés

Biztos vállalati háttér, heti 5 napos munkahét

Fizetés megjelölés:

Nettó 500 000 Ft/hó

Munkaidő

1 műszak (8 órás)

Heti 5 nap

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Maglódi út 6.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp1465@worklife.hu

Kereseti lehetőség:

bruttó 800.000 - 1.000.000Ft

Hirdető neve:

Worklife Kft.

Budapest

Közzététel:

2024-03-29

Telefon:

+36706273056