Cnc-esztergályos

A munka rövid leírása:

Cnc-esztergályost keresünk Ausztriába programozási ismeretekkel Margarethen am Moos-ba

Elvárások:

Szakmai végzettség és több év tapasztalat német nyelvtudás Programozási ismeretek

A munka bővebb kifejtése:

Feladat:

  • Egyedi fémalkatrészek megmunkálása cnc-gépen
  • Programozási feladatok külső Cam szoftverrel

Feltételek:

  • Cnc-esztergályos végzettség/és több év tapasztalat
  • Programozási ismeretek
  • német nyelvtudás
  • Napi ingázás vállalása

Amit nyújtunk:

  • Éves állás közvetlen osztrák bejelentéssel egy stabil fémipari cégnél
  • Munkába járás támogatása
  • Kezdő bérezés az osztrák Kollektív szerződés szerint Br. 2562 €-tól végzettségtől függően
  • Heti 38,5 órás munkavégzés (péntek rövid)
  • Fejlődési lehetőség
  • Szuper munkahelyi környezet

Érdeklődni a megadott telefonszámon vagy német nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címen:
Tel.: 0630/092-1848
E-mail: bewerbung@jomelo.hu

Kereseti lehetőség:

Br.: 2562€-tól

Hirdető neve:

Jó meló Kft.

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2024-05-30

Telefon:

0630/092-1848