Üzletvezetőt keresünk műszaki áruházba

A munka rövid leírása:

Munkavégzés helye: Siófok - Somogy megye

Elvárások:

min. közép- (ideálisan felsőfokú) műszaki és / vagy kereskedelmi végzettség min. 3 év szakmai tapasztalat műszaki termékek értékesítése területén nem igényel

A munka bővebb kifejtése:

Feladatok

- megrendelőkkel, beszállítókkal napi szintű kapcsolattartás

- anyag- és készletgazdálkodás

- beszerzési és értékesítési feladatok ellátása

- a piac folyamatos szondázása, tendereztetés

- Az üzletben dolgozó munkatársak irányítása

Elvárások

- min. közép- (ideálisan felsőfokú) műszaki és / vagy kereskedelmi végzettség

- min. 3 év szakmai tapasztalat műszaki termékek értékesítése területén

Előny

- német és /vagy angol minimum középfokú nyelvtudás

- önálló munkavégzésre való képesség, kiváló kommunikációs képesség

Egyéb információk

- kezdés várható időpontja: azonnal

- munkaidő: 8:00 – 17:00

- várható fizetés: versenyképes

– távolság esetén utazási költségtérítés, vagy elszállásolási lehetőség

- Szakmailag kompetens cégvezetés, ezzel együtt a szakmai fejlődés lehetősége. Kiváló munkakörnyezet és szakmailag támogató csapat. Elsősorban olyan jelentkezőket várunk, akik számára az anyagi elismerés mellett a családias környezet, a hosszú távú munkavégzés és a fejlődés lehetősége fontos szempontnak számít.

- fényképes szakmai önéletrajz szükséges

Kereseti lehetőség:

nettó 360.000 Ft

Hirdető neve:

Jó Meló Kft.

Munkavégzés helye:

Siófok

Közzététel:

2022-07-12

Telefon:

0630/418-9041