Kertészt, Kertépítőt keresünk Ausztriába

A munka rövid leírása:

Egy fő kertészt, kertépítőt keresünk Graz környékére márciusi kezdéssel Csak napi ingázással, szállás nem biztosított Német nyelvtudás és szakmai végzettség mindenképp szükséges

Elvárások:

A munka bővebb kifejtése:

Feltételek:

  • Kertész végzettség és/vagy több év tapasztalat

  • Német nyelvtudás

  • Átjárás vállalása

  • Kézügyesség

Feladatok:

  • Kertépítés

  • Fóliázási feladatok

  • Növények, vízi növények ültetése

  • Kerti tavak kialakítása

  • Ápolási, gondozási feladatok

Amit nyújtunk:

  • Teljes osztrák bejelentés, heti 38,5 óra munka

  • Bérezés: kezdő alapbér: Br. 2234 € + Netto 300 € Taggeld + átjárás támogatás + túlóra

Szállás nem biztosított, így olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik át tudnak járni Szombathely vagy környékéről

Jelentkezni:
0630/092-1848
bewerbung@jomelo.hu

Kereseti lehetőség:

Br. 2234 € + Netto 300 € Taggeld

Hirdető neve:

Munkavégzés helye:

Ausztria

Közzététel:

2023-11-08

Telefon:

06300921848