Gyártásközi ellenőrt keresünk Sopron környéki munkavégzésre

A munka rövid leírása:

Elvárások:

középfokú végzettség műszaki affinitás méréstechnikai ismeretek számítástechnikai ismeretek precíz, pontos munkavégzés megbízhatóság, motiváltság

A munka bővebb kifejtése:

Feladatok:

  • a gyártott termékek szúrópróbaszerű mennyiségi és minőségi vizsgálata

  • mintavételezési feladatok elvégzése előírás szerint

  • mérési feladatok elvégzése

  • a mérési adatok pontos rögzítése

  • a gyártás minőségbiztosítási folyamataiban való részvétel.

  • a gyártás minőségbiztosítási folyamatainak koordinálása és folyamatos felügyelete

  • beavatkozás a gyártási folyamatba, ha a gyártott termék minősége nem megfelelő

  • nem megfelelő termék jelzése a műszakvezető felé, valamint közös döntés a visszatartásra, zárolásra

Előny, de nem elvárás:

  • műanyagiparban szerzett tapasztalat

  • méréstechnikában szerzett tudás és tapasztalat

  • gépbeállítói gyakorlat

  • német vagy angol nyelv alapfokú ismerete

  • szabványismeret

Amit kínálunk:

  • bér személyesen, kiemelt bér hétvégén

  • iskolakezdési támogatás

  • Bónusz rendszer, ajánlási prémium

  • bejárási támogatás

  • túlóra lehetőség

  • targonca, földmunkagép jogosítvány megszerzésében nyújtunk támogatást

Jelentkezni önéletrajzzal az info@jomelo.hu email címen vagy érdeklődni a 0630/418-9041-es telefonszámon.

Kereseti lehetőség:

Hirdető neve:

Munkavégzés helye:

Sopron

Közzététel:

2023-11-20

Telefon:

0630/418-9041