CNC marós és Huzal-Tömbszikrás álláslehetőség Sopronban

A munka rövid leírása:

Soproni szerszámgyártással foglalkozunk.

A munka bővebb kifejtése:

Soproni szerszámgyártó cégünk keresi az alábbi pozícióba munkatársait:

  • CNC marós

  • Huzal-Tömbszikrás

Feladatok:

  • új szerszámok készítése

  • szerszám-alkatrészgyártás előkészítése

  • gépi forgácsolt alkatrészek ellenőrzése

  • a termelésben használatos szerszámok vevői igény szerinti módosítása

  • Cam ismerete és használata előny

Elvárás:

  • Forgácsoló gépek ismerete és/vagy munkatapasztalat (Huzal-Tömbszikrás)

  • CNC-gépkezelő tapasztalat és/vagy végzettség (CNC marós)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafetéria csomag

  • határozatlan idejű szerződés

  • hosszú távú munkalehetőség

Elsősorban környékbeliek jelentkezését várjuk, szállást nem tudunk biztosítani.

Jelentkezni önéletrajzzal az info@jomelo.hu e-mail címen vagy a 0630/436-6161-es telefonszámon tud.

Kereseti lehetőség:

Nem szeretném megadni

Hirdető neve:

Munkavégzés helye:

Sopron

Közzététel:

2023-11-20

Nem megadott információ